MUZIKOS SALĖ Jeruzalėje prie sporto aikštelės

Rakija Klezmer Orkestar

Jau aštuonerius metus sėkmingai koncertuojantis draugų kolektyvas-kooperatyvas, su savo klezmer muzika apkeliavęs ir apšokdinęs ne tik visą Lietuvą, bet ir pusę Europos.

Pasirodyme skambės klezmer, romų, balkan tradicinės muzikos standartai ir jų aranžuotės. Koncerte kartu su grupe pasirodys puikūs romų muzikos žinovai ir atlikėjai iš Kišiniovo ir Kijevo.

Daugiau

Sirupas

Brandaus ir originalaus skambesio kolektyvas, atliekantis savo kūrybos dainas, kuriose persipina įvairi muzikinė stilistika su lietuviškais, lengvą gilumą turinčiais dainų tekstais. Grupės dainos pasiekia tiek pačius brandžiausius, tiek ir jų anūkus.

Daugiau

Free Finga

Free Finga gimė 2018, kai buvusiam vaikų grupės „Tele Bim-Bam“ veidui Tomui ėmė rištis lietuviški dainų tekstai ant putojančių R&B ritmų. Jungdamas koduotą atvirumą, internetinį slengą ir eksperimentišką garsų architektūrą, Finga padėjo pamatus naujai, šiuolaikinei kūrybinei išraiškai Lietuvoje. Gimęs scenoje ir turėdamas daugiau nei dvidešimt metų patirties joje, Finga naują burbuliuojančio repo skambesį ir aštresnį balsą perkelia į unikalų gyvą muzikos šou, kuris niekada nepalieka abejingų.

Daugiau

Mellow Yellow Daffodil

Grupė vasarą pradėjo su elektroakustiniu turu po Lietuvą, kuriame grupės nariai dalinasi savo saldžiai melancholiška kūryba iš pernai išleisto ir netrukus pasirodysiančio naujo albumų. Grojamas muzikos stilius sklando tarp bedroom-pop, psychedelic rock ir dream-pop žanrų.

Daugiau

Rahel Talts Trio feat. Donatas Petreikis

Grupės muzika – energingas, akustiškas, melodingas džiazas su tradicinio džiazo ir pop prieskoniais. Muzika įtraukianti, harmoninga, turtinga ritminiais sluoksniais, kas skambesį paverčia moderniu ir labiau išsiskiriančiu. Prie tarptautinės sudėties grupės prisijungia saksofonininkas Donatas Petreikis, pridedantis daug naujų spalvų ir idėjų.

Daugiau

Leon Somov & Dileta

Praėjusiais metais išleidę debiutinį dueto albumą, kultinis Lietuvos muzikos prodiuseris Leon Somov ir talentingoji dainininkė Dileta pristato naują programą. Joje – ne tik geriausios pirmojo albumo dainos, bet ir visiškai nauji kūriniai.

Pasirodyme bus daug elektroninio roko, daug spalvų ir istorijų: nuo meilės iki beprotiškų vakarėlių, nuo žemės iki kosmoso!

Daugiau

MUZIKOS SALĖ Žirmūnų skvere

The Schwings Band

Tai vintažinio Naujojo Orleano džiazo ir svingo ansamblis. Muzika kontrastinga kaip ir lietuviški metų laikai – ji gali skambėti vasariškai karštai, rudeniškai melancholiškai, žiemiškai liūdnai ir pavasariškai džiaugsmingai.

Daugiau

Kabloonak

Lietingos vasaros ir melancholijos dainius, kurio muzika tinka ir pilkiems, ir spalvotiems vakarams. Ši muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas, kam gyvenime per daug greičio ir elektros.

Daugiau

antikvariniai kašpirovskio dantys

Ateis vasara – reikės linksmintis, o visi žino, kad geriausia linksmintis su grupe „Antivariniai Kašpirovskio dantys“! Scenos patrakėliai kviečia į koncertą ir tuos, kurie pirmą kartą ateis, ir tuos, kurie eina ir eina. Pasirodyme nuskambės visos geriausios grupės dainos – naujos, senos, bet visos smagios, gal tik kokia viena liūdnesnė, bet ir ta labai graži.

Daugiau

Gytis Ambrazevičius ir Grupė

Gytis Ambrazevičius – dainų autorius ir atlikėjas, įvertintas Sauliaus Mykolaičio premija, tapęs jaunų grupių konkurso „Garažas“ prizininku. Atlikėjo dainose galima išgirsti įvairių žanrų – dainuojamosios poezijos, pop, roko, indie, bliuzo, o vietomis ir kantri – mišinį.

Pasirodyme – geriausios dainos iš ankstesnių albumų ir kūriniai iš naujo dainų ciklo.

Daugiau

Mantas Ben

Jaunosios kartos atlikėjas ir aktorius, išgarsėjęs prieš dvejus metus „Youtube“ platformoje.

Pasirodyme – kūriniai iš debiutinio albumo ir naujos dainos premjera.

Daugiau

Skamp

Muzikos grupė, kurios Lietuvoje niekam pristatinėti nereikia. Debiutavusi 1998 m. Skamp naudoja skirtingus muzikinius stilius, kuriuos apjungia savo muzikoje bendradarbiaudami kartu su žymiais džiazo, roko, bliuzo bei klasikinės muzikos atlikėjais. Rezultate išgaunamas alternatyvus pop / rock / hip hop / reggae skambesys.

Jie nepanašūs į jokią kitą lietuviškos muzikos grupę, o jų nuopelnai įrašė grupės vardą lietuviškos muzikos istorijoje ir muzikos mėgėjų širdyse.

Daugiau

MUZIKOS SALĖ Lazdynų aikštėje

CinAmono

8 metus gyvuojanti poetinio džiazo grupė savo kūryboje derina world muzikos elementus.

Pasirodymo metu skambės kompozicijos iš naujausio grupės albumo.

Daugiau

Rūta Loop

Nuostabi šokti kviečianti muzikinė programa sudaryta iš visiems žinomų pastarojo populiariosios muzikos laikotarpio kūrinių bei jau legendiniais tapusių atlikėjų hitų. Stiprus vokalas ir nepakartojama charizma bei profesionalių muzikantų grupė sukuria įspūdingą ir ilgai nepamirštamą koncertą, kupiną muzikos spalvų, garsų ir šokių. 

Daugiau

Dominykas Vaitiekūnas

Naujausia koncertine programa dainų kūrėjas ir aktorius Dominykas Vaitiekūnas bando atsakyti į klausimą, ką praktiškai reiškia būti savimi.

Tai – šmaikšti autobiografinė muzika apie ne visada sėkmingą bandymą rasti susitarimus tarp skirtingų savo „aš“. Tai programa apie absurdišką, kartais juokingą vidinį dialogą ir personažus, kurie neleidžia ramiai miegoti. Koncerte netruks tiek rimtų, tiek ir ironiškų dainų bei progų iš savęs su meile pasijuokti – ir kaip mes save kartais be reikalo baram, ir kaip „šmutkes“ neaišku kokiai juodai dienai kaupiam.

Pasirodyme taip pat skambės kūriniai iš ankstesnės kūrybos: grupės „Liūdni slibinai“ ir sceninio alter ego Vitalijaus Špokaičio dainos.

Daugiau

Nika Ganga

Pažiūrėk dabar į savo delną. Pajudink visus pirštus ir surink juos visus į tvirtą kumštį, o tada leisk nykščiui tiesiog žiūrėt į debesis ar žvaigždes. Va, čia yra Nika Ganga. Per vienerius metus pažinties spėjom suprast, kad kartu atsidūrus vienam kambary nelieka nieko kito tik groove’as. Gydanti alternative R&B, neo soul, jazz energija pinasi tarpusavy, o vokalo linijos ir tekstai suteikia šansą apmąstyt savo būvį. Skamba visai neblogai? Taip ir yra.

Daugiau

Kedrostubùras

Savo istorijas trokštantis papasakoti ir klausančių troškulį malšinantis „Kedrostubùro“ būrys džiaugiasi, kad vienas pirmųjų sezono koncertų bus gimtajame mieste – dar neapdainuotame jo kamputyje.

„Kedrostubùras“ yra alternatyvaus roko, hip-hopo, soul ir džiazo arba „Sea Wave“ stiliumi grojanti grupė.

Grupė kiekvieną seną ir naują klausytoją kviečia klausytis kūrinių, o jų paviršius ir gijas atrasti individualiai, per savo asmeninę patirtį: „įsivaizduok skrendi virš jūros, bet kas tu – nežinai“.

Daugiau

Biplan

Kultiniai, lyriški ir niekada nestokojantys polėkio rokeriai prisimins roko prigimtį – su gitaromis ir vasariško miesto laisve!

Daugiau

MUZIKOS SALĖ Naujojoje Vilnioje prie kultūros centro

Petunija

Dainininkė ir kūrėja iš Vilniaus, klausytojus žadinanti dream pop/shoegaze/trip-hop muzikos garsais. Petunijos kūriniuose dera elektronika, ryškios gitarinės partijos bei svaiginančios vokalinės melodijos, o kiekviena daina– tarsi garso takelis istorijai iš filmo.

Daugiau

Pilnatys

Pilnačių skambesys kupinas šviesios nostalgijos, išieškoto keistumo bei meile persmelktos lyrikos. Grupę įkvepia lietuviškas pajūris, (taip greit!) bėgantis laikas ir kiti kasdienybės paradoksai, o dainas galima talpinti į lo-fi, neo-psichodelikos, soft-roko stilių rėmus.

Daugiau

Jurgis Brūzga

Tranki muzika, neoniniai šokėjai ir amžinas vakarėlis – taip prisimename 90-ųjų epochą. Epocha sugrįžta – naujai, gyvai ir energingai su Jurgiu Brūzga priešakyje.

Kristijonas Ribaitis

Indie rock / electronic / alternative pop garsai susimaišo su ta pasąmonės vieta, kuri permąsto kiekvieną sprendimą gerokai per vėlai ir gerokai per daug. Tai vienos nakties istorija apie prasinešimą po naktinį miestą, kupiną klaidų, apsimestinės meilės ir šokių. Svarbiausia nepamiršti šokių.

Daugiau

Žalvarinis

Per dvidešimt gyvavimo metų folkroko grupė „Žalvarinis“ ne tik užsitarnavo vardą Lietuvos muzikos pasaulyje, bet ir subūrė didelį ratą gerbėjų, kuriems jubiliejinis grupės albumas parodys kiek kitokią kolektyvo pusę. Kūriniai nuo pat pirmų akordų įtraukia į gerai žinomų lietuvių liaudies dainų tėkmę, kurią pina švelnūs dainininkių balsai, apjungiami gerai pažįstamais gitaros rifais ir grupės pritarimu.

Daugiau

Vilius Popendikis

Jaunosios kartos atlikėjas bei dainų autorius, kurio dainų perklausų skaičius muzikos klausymo platformose viršija 3,5 mln. kartų. Vilius Popendikis buvo nominuotas M.A.M.A. apdovanojimui, o kartu su juo ant scenos pasirodys metų muzikos autoriais paskelbti muzikantai

Daugiau