MINDAUGAS STUMBRAS

Jautriose ir melodingose vieno perspektyviausių jaunosios kartos Lietuvos džiazo muzikantų kompozicijose melancholiška ir nostalgiška nuotaika susilieja su meditatyvia harmonijos tėkme ir sukuria šiltą bei paslaptingą skambesį, kartais pertraukiamą energingų ir disonansiškų muzikinių sprendimų.

GYTIS AMBRAZEVIČIUS IR GRUPĖ

Dainų autorius ir atlikėjas, įvertintas Sauliaus Mykolaičio premija už ryškiausią debiutą dainuojamosios poezijos scenoje, jaunų grupių konkurso „Garažas“ prizininkas. 

BALTASIS KIRAS

Indie / folk / rock grupė iš Vilniaus – būrys draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.

RŪTA LOOP

Talentingosios looperį populiarinančios atlikėjos Rūtos Loop muzika susipynusi tarp melancholijos ir romantikos, nostalgijos ir novatoriškų sprendimų.

VAIDAS BAUMILA

Profesionalus aktorius ir dainininkas, penkiolika metų kuriantis ir pasirodantis didžiojoje Lietuvos muzikos scenoje, šiuo metu daug dėmesio skiria naujo muzikinio skambesio paieškoms, kūrybai bei intensyviems būsimojo albumo įrašams.

NOMBEKO AUGUSTĖ

Lietuvos dainininkė, televizijos projektų dalyvė, išgarsėjusi 2018 m. šeštajame muzikinio TV projekto „Lietuvos balsas“ sezone, dalyvavusi nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.